31Тра/19

Член редакційної колегії журналу «Соціально-економічні виклики» Надія Костюченко взяла участь у міжнародному проекті «Два кроки: інтернаціоналізації на практиці – Швеція, Україна, Білорусь»

27-30 травня 2019 р. Костюченко Н.М. долучилася до першого семінару в рамках міжнародного проекту «Два кроки: інтернаціоналізації на практиці – Швеція, Україна, Білорусь», який проводиться за підтримки Балтійської програми університетів.

Continue reading

26Вер/18

Член редакційної колегії журналу «Соціально-економічні виклики» Надія Костюченко взяла участь у тренінгу для тренерів в рамках канадсько-українського проекту CUTIS

З 10 по 23 вересня 2018 р. член редакційної колегії журналу «Соціально-економічні виклики» Надія Костюченко брала участь у тренінгу для тренерів «How to export to Canada». Тренінг був організований в рамках проекту CUTIS – канадсько-українського проекту з підтримки торгівлі та інвестицій, що фінансується Global Affairs Canada (GAC). Тренінгова програма складалася з двох частин: української (м.Київ) та канадської (м Оттава, м Торонто) і включала питання, присвячені зовнішньоекономічної діяльності, організації публічних закупівель, електронної комерції, дослідження ринку, екологічним аспектам міжнародної торгівлі.

Continue reading

30Чер/18

Інтернет-публікація наших журналів (том 2, випуск № 2, 2018)

Дорогі колеги! Ми хотіли б представити вам онлайн-публікацію випуску 2, 2018 журналів

Соціально-економічні виклики

Бізнес-етика та лідерство

Фінансові ринки, інституції та ризики

Журнали у відкритому доступі та готові до завантаження. Будь ласка, насолоджуйтеся читаннями документів. Ми відкриті до співпраці та пропозицій!

27Кві/18

Член редакційної колегії журналу «Соціально-економічні виклики» Ірина Д’яконова взяла участь у Всеукраїнському круглому столі «Структурні трансформації у світовій економіці: виклики для України»

26 квітня 2018 року на базі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся Всеукраїнський круглий стіл «Структурні трансформації у світовій економіці: виклики для України», в якому взяла участь член редакційної колегії журналу «Соціально-економічні виклики» Ірина Д’яконова, яка виступила із доповіддю на тему «Криптовалюта: глобалізаційні виклики та оцінка використання як фінансового активу на світових фінансових ринках».

Continue reading

14Кві/18

Член редакційної колегії журналу «Соціально-економічні виклики» Ірина Д’яконова та член редакційної колегії журналу «Фінансові ринки, інституції та ризики» Тарас Савченко взяли участь у роботі міжнародної конференції у Польщі

12 квітня у м. Познань (Польща) на базі Вищої школи банківської справи відбулася міжнародна конференція «Міжнародна співпраця університетів в сфері освіти упродовж життя», в якій взяли участь член редакційної колегії журналу «Соціально-економічні виклики» Ірина Д’яконова та член редакційної колегії журналу «Фінансові ринки, інституції та ризики» Тарас Савченко.

Continue reading

01Бер/18

Візит члена редакційної колегії журналу “Фінансові ринки, інституції та ризики” Ігоря Рекуненка до Німеччини

З 17 по 24 лютого 2018 року, за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу, відбувся візит делегації з України до Німеччини, зокрема до Федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія (м. Дюссельдорф) та м. Берлін. В складі даної делегації був член редакційної колегії журналу “Фінансові ринки, інституції та ризики” Ігор Рекуненко.

Continue reading

12Лют/18

Член редакційної колегії журналу “Бізнес-етика та лідерство” (BEL) Костянтин Кириченко бере участь у міжнародній конференції “10 років партнерства Еразмус Мундус”

Член редакційної колегії журналу “Бізнес-етика та лідерство (BEL)” Костянтин Кириченко взяв участь у конференції Європейської Комісії “10 років партнерства Erasmus Mundus”, яка проходила у Брюсселі та презентувала практику реалізації грантових програм.

Continue reading

11Лют/18

Член редакційної колегії журналу “Бізнес-етика та лідерство (BEL)” Костянтин Кириченко зустрівся з представниками університету Умео в рамках програми Erasmus + KA1

Член редакційної колегії журналу “Бізнес-етика та лідерство” Костянтин Кириченко зустрівся з представниками Університету Умео (Швеція) професором Томасом Борен та доцентом Жанною Бугайцовою, який відвідав Сумський державний університет за програмою академічної мобільності Erasmus + KA1. Continue reading

06Лют/18

Член редакційної колегії журналу ” Бізнес-етика та лідерство” (BEL) Костянтин Кириченко готує спільні програми подвійного навчання з Німецьким університетом Кобленц-Ландау

Член редакційної колегії журналу “Бізнес-етика та лідерство” Костянтин Кириченко відвідав Німецький університет Кобленц-Ландау з метою підготовки спільних подвійних дипломних програм за напрямами: Комп’ютер та веб-наука, математичне моделювання, прикладна екологія та охорона навколишнього середовища. Підготовча робота з реалізації цього напрямку співпраці між університетами-партнерами тривала більше року.

Continue reading

05Лют/18

Лариса Сисоєва, член редакційної колегії журналу “Соціально-економічні виклики”, була проголошена незалежним почесним науковим співробітником Центру Жана Моне

Член редакційної колегії журналу “Соціально-економічні виклики” Лариса Сисоєва отримала 1 лютого в рамках Центру Жана Моне (Вільний університет Берліна) звання фахівця з проектом “Фінансові ринки в ЄС та сусідніх країнах: характеристики та потреби регулювання”. З 2018 по 31 липня 2018 року.