Члени редакційної колегії журналу “Соціально-економічні виклики” стали лауреатами рейтингу “Особистість та події 2016 року”

16 лютого в Сумському державному університеті відбулася урочиста церемонія нагородження переможців рейтингу інституту “Особистість та події 2016 року” до Дня освіти. Цього року Міжнародна конференція “Інституційні зміни в банківській системі України та ЄС” стала переможцем у номінації “Наукова подія року”, яка була успішно проведена з 17 жовтня по 19 жовтня 2016 року як складова гранту від Сумського державного університету і Технічного університету Фрайбурга (Німеччина). Голова редакційної колегії журналу “Соціально-економічні виклики” Ольга Кузьменко виграла номінацію “Вчений року”. Михайло Макаренко, член редакційної колегії журналу “Соціально-економічні виклики” став переможцем у номінації “Учитель року”.