Юрій Петрушенко, член редакційної колегії журналу “Бізнес-етика та лідерство” (BEL), став модератором форуму “Переваги європейської інтеграції для підприємств та організацій Сумщини”

7 грудня на базі Конгрес-центру Сумського державного університету відбувся Форум “Переваги європейської інтеграції для підприємств та організацій Сумщини”. Захід відбувся за підтримки Центра підприємництва м. Суми, підрозділу громадської організації “Рада молодих вчених”, з яким Сумський державний університет отримав угоду про співпрацю. Модератором форуму був Юрій Петрушенко, член редакційної колегії журналу “Бізнес-етика та лідерство” (BEL).

Форум мав на меті дати новий імпульс діяльності малого та середнього бізнесу в Сумській області у напрямку її інтеграції в європейський бізнес-простір. Захід підтримується Європейським банком реконструкції та розвитку за ініціативою Європейського Союзу EU4Business. У форумі взяли участь понад 70 представників малого та середнього бізнесу, неурядових організацій, навчальних закладів, органів державної влади та преси.