121217

Ольга Кузьменко, голова редакційної клегії журналу “Соціально-економічні виклики” взяла участь у проекті “Інноваційний університет та лідерство”, III етап: інновації та взаємодія із середовищем “

Семінари та зустрічі з проектами проходили у Варшавському національному університеті та Ягеллонському університеті (Краків, Польща).

Основною метою проекту є підготовка двох груп наукових керівників, одна з яких спрямована на впровадження інноваційних освітніх та адміністративних технологій у практику вищої освіти України; друга група спрямована на формування динамічної структури відносин з основними зацікавленими сторонами української вищої освіти. Результатом проекту є презентація підготовлених мікропроектів та їх пропозицій до Міністерства освіти і науки України, Союзу ректорів вищих навчальних закладів, у власних університетах на заключній конференції в травні 2018 року в Києві.