Візит професора Медані П. Бхандарі, члена редакційної колегії журналу “Соціально-економічні виклики”

З 12 по 18 грудня член редакційної колегії журналу “Соціально-економічні виклики” професор Медані Прасад Бхандарі відвідав Сумський державний університет. Професор Медані П. Бхандарі працював професором відділу навчальних програм з природних ресурсів та навколишнього середовища / сталого розвитку в університеті Акамаї (Гаваї, США).

Протягом свого життя професор отримав кілька ступенів магістрів, наприклад, він володіє М. А. Антропологія (Трибуван Університет, Непал), M.Sc. Моніторинг та аналіз екологічної системи (ITC-Університет Твенте, Нідерланди), М.А. Стійкий міжнародний розвиток (Брандейс університет, Массачусетс, США), М.А. в соціології (Університет Сиракуз, Нью-Йорк, США). Інтереси професора Медані П. Бхандарі включають: екологічну, організаційну, політичну соціологію; методи дослідження;  сферу управління природними ресурсами та соціальної політики; громадський та економічний розвиток; дослідження навколишнього середовища; дослідження сталого розвитку; громадянське суспільство; політичну екологію та управління неурядовими організаціями тощо. Професор Бхандарі опублікував 4 монографії та більше 50 статей у міжнародних рецензованих журналах.

Під час свого перебування в Сумському державному університеті професор Бхандарі запропонував кілька лекцій-дискусій для студентів, докторів філософії. Основними темами комунікації були освіта в США, особливості навчальних програм, навчальних програм та інструкцій, рух за академічну чесність. Лекції принесли останні тенденції щодо глобалізації та сталого розвитку, а роль НУО була підкреслена і чому важливо мислити глобально та діяти на місцевому рівні. Професор Бхандарі представив два семінари з питань академічного письма та методів дослідження. І особливо для магістерської програми «Інвестиції, підприємництво та стартапи» професор Медані П. Бхандарі здійснив тренінг з управління конфліктами. Наприкінці свого візиту Медані П. Бхандарі провів публічну лекцію для мешканців м. Суми щодо громадських організацій та сталого розвитку громади.