Надія Костюченко, член редакційної колегії журналу “Соціально-економічні виклики” відвідала 5-ту конференцію ректорів програм Балтійського університету

24-26 січня член редакційної колегії журналу “Соціально-економічні виклики” Надія Костюченко взяла участь у 5-ій конференції ректорів програм Балтійського університету, що проходила у Турку, Фінляндія. У конференції взяли участь ректори та уповноважені представники 79 університетів та 12 країн, у тому числі Швеція, Фінляндія, Німеччина, Литва, Латвія, Польща, Естонія, Чехія, Україна та ін.

Створено пропозиції щодо майбутньої співпраці у сфері спільних досліджень та публікацій, академічної мобільності студентів та співробітників, професійного розвитку вчителів, можливостей співпраці з бізнесом тощо. Учасники конференції мали можливість взяти участь у дискусії та надавати рекомендації. Заходи на наступні 3 роки були обумовлені.