05_02_18

Редактор журналу ” Бізнес етика та лідерство” (BEL) Костянтин Кириченко готує спільні програми подвійного навчання з Німецьким університетом Кобленц-Ландау

Редактор журнал “Бізнес етика та лідерство” Костянтин Кириченко відвідав Німецький університет Кобленц-Ландау з метою підготовки спільних подвійних дипломних програм за напрямами: Комп’ютер та веб-наука, математичне моделювання, прикладна екологія та охорона навколишнього середовища. Підготовча робота з реалізації цього напрямку співпраці між університетами-партнерами тривала більше року.

“Університет Кобленц-Ландау є стратегічним партнером Сумського державного університету, і наше співробітництво триває з 2008 року. За цей час реалізовано кілька масштабних грантових проектів в рамках програм Tempus та Erasmus +. Також щорічно проводяться обмінні візити студентів та викладачів, спрямовані на навчання та підвищення кваліфікації. Реалізація двосторонніх програм є значним кроком вперед у розвитку нашого партнерства “, – зазначає редактор журналу “Бізнес етика та лідерство” (BEL).

05_02_18_1