Член редакційної колегії журналу «Соціально-економічні виклики» Ірина Д’яконова та член редакційної колегії журналу «Фінансові ринки, інституції та ризики» Тарас Савченко взяли участь у роботі міжнародної конференції у Польщі

12 квітня у м. Познань (Польща) на базі Вищої школи банківської справи відбулася міжнародна конференція «Міжнародна співпраця університетів в сфері освіти упродовж життя», в якій взяли участь член редакційної колегії журналу «Соціально-економічні виклики» Ірина Д’яконова та член редакційної колегії журналу «Фінансові ринки, інституції та ризики» Тарас Савченко.

У роботі конференції взяли участь більше ніж 20 університетів з України, Білорусії, Литви, Грузії, Туркменістану, Чехії, Румунії, Туреччини, Італії, Іспанії, Шотландії, США та Польщі. Мета конференції полягала у сприянні співпраці між університетами в організації роботи щодо розвитку системи «Освіта впродовж життя», обміну досвідом у цьому напрямку, а також створення нових можливостей для розвитку міжнародних проектів.

Учасники конференції послухали доповіді учасників проекту КІРАМ «Знання –це сила, вік не має значення» щодо розробки та реалізації навчальних програм для людей вікової категорії 50+; а також презентували власні заклади вищої освіти та їх можливості для співпраці в міжнародних, освітніх та дослідницьких проектах.