Про нас

ARMG Publishing – це міжінститутський Центр Сумського державного університету на чолі з доктором економічних наук, професором Тетяною Васильєвою.

Почесний видавничий директор, професор, доктор філософії, Джейсон Пауелл, університет Честер, Великобританія.

Ми об’єднали наші зусилля для спільної роботи над формуванням редакційних політик трьох наукових журналів Сумського державного університету: «Бізнес-етика та лідерство», «Соціально-економічні виклики», «Фінансові ринки, інституції та ризики».

Наша діяльність спрямована на розширення можливостей для співробітництва при проведенні фундаментальних та прикладних наукових досліджень в галузі соціально-економічних наук, підготовці багатопрофільних та міждисциплінарних науково-дослідницьких проектів, реалізації соціально-просвітницьких проектів в галузі реформування економічної освіти, надання консультативно-аналітичної підтримки науковцям з питань підготовки високоякісних наукових публікацій та академічного письма, проведення науково-дослідної роботи з питань наукометрії журналів.

Нашим девізом є «Думаємо наперед!»

Основною метою нашої роботи є розширення міжнародного співробітництва у сфері наукових досліджень, глобальне поширення передових наукових ідей.