20Жов/21

Новий випуск журналу «Соціально-економічні виклики» (том 5, випуск 3, 2021) містить статті членів редакційної колегії

Доктор Іссам Бухаїси та Доктор Петр Джентл, члени редакційної колегії журналу «Соціально-економічні виклики» опублікували статтю та рецензію на книгу у випуску 3, 2021 року. Перша має назву «Корпоративне управління та його вплив на професійну діяльність у палестинських приватних університетах з огляду на якість, акредитацію та класифікаційні вимоги». Нижче посилання на статтю: https://armgpublishing.sumdu.edu.ua/journals/sec/volume-5-issue-3/article-5/. Рецензія на книгу Джоді С. Баумгартнер та Пітера Л. Франсіа (2020). Звичайна мудрість та американські вибори: вибухові міфи, вивчення помилок (четверте видання)». Нижче посилання на неї: https://armgpublishing.sumdu.edu.ua/journals/sec/volume-5-issue-3/article-14/.

20Жов/21

Члени редакційних колегій журналів «Бізнес етика та лідерство» та «Соціально-економічні виклики» – кращі молоді вчені!

29 вересня 2021 р. в Києві відбулась урочиста церемонія нагородження конкурсу «Молодий вчений року».

З 2021 року конкурс проводиться вперше, а його організатором є Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Continue reading
20Жов/21

Міжнародна конференція, присвячена корпоративній соціальній відповідальності відбулась за участі наших колег, членів редакційної колегії журналу «Соціально-економічні виклики»

15 та 16 вересня у Вільнюсі, Литва, відбулася Міжнародна конференція, присвячена “Викликам пандемії та можливостям корпоративної соціальної відповідальності”, організована Торгово-промисловою палатою Вільнюса (ТППВ) у партнерстві з EUMMAS та Бізнес Школою Вільнюського університету (БШВУ).

Continue reading
02Жов/21

Міжнародний науковий журнал «Соціально-Економічні Виклики» СумДУ отримав першість у щорічному конкурсі “Молодий вчений року”, у номінації “Науково-популярний журнал”

23 вересня 2021 року відбулося оголошення підсумків конкурсу «Молодий вчений року». У Блоці 1 “Популяризація науки” перемогу здобула за номінацію “Науково-популярний журнал”-Ольга Кузьменко, головна редакторка журналу «Соціально-економічні виклики», який був заснований у 2016 р. на базі СумДУ.

Continue reading
10Тра/21

Публікація нових відредагованих книг членів редакційної колегії журналу СЕК Медані Бхандарі та Ганни Швіндіної

Команда журналу «Соціально-економічні виклики» вітає членів редакційної колегії журналу СЕК Медані Бхандарі та Ганну Швіндіну із випуском нових книг:

  1. «Нерівність – унікальний виклик» (ISBN: 9788770226233, e-ISBN: 9788770226226). Ось посилання: https://www.riverpublishers.com/book_details.php?book_id=938
Continue reading
10Тра/21

Нове індексування

28 квітня 2021 року журнали видавничого центру ARMG «Фінансові ринки, інституції та ризики», «Соціально-економічні виклики», «Бізнес-етика та лідерство», «Маркетинг і менеджмент інновацій» були додані до Інтернет-ресурсу Sherpa Romeo, який узагальнює та аналізує політику відкритого доступу видавців з усього світу, а прдеставляє огляди політики авторського права та архівування відкритого доступу для кожного журналу.

26Кві/21

Помічниці головних редакторів журналів «Бізнес етика та лідерство», «Соціально-економічні виклики» та «Фінансові ринки, інституції та ризики» брали участь в онлайн вебінарі «Scopus selection criteria and process for journals»

22 квітня 2021 року помічниці головних редакторів журналів «Бізнес етика та лідерство», «Соціально-економічні виклики» та «Фінансові ринки, інституції та ризики» брали участь в онлайн вебінарі «Scopus selection criteria and process for journals», який проводила Катажина Гака-Зайонц, кандидат технічних наук, старший консультант з питань клієнтської підтримки Центрально-Східної Європи, Elsevier. Continue reading
16Кві/21

Члени редакційної колегії журналу «Соціально-економічні виклики» Тетяна Пімоненко та Олексій Люльов провели відкриту лекцію «Соціальне підприємництво: досвід ЄС»

12 квітня 2021 року члени редакційної колегії журналу «Соціально-економічні виклики» Тетяна Пімоненко та Олексій Люльов провели для студентів та аспірантів відкриту онлайн-лекцію, присвячену питанням розвитку соціального підприємництва в ЄС. У рамках проєкту «EU policy for SMEs: perspectives and challenges for Ukraine» (619999-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE), до лекції було запрошено експертів з Польщі, які представили досвід ЄС у розвитку соціального підприємництва, враховуючи вимоги концепції сталого розвитку.

Continue reading
05Кві/21

Членство а Європейській Асоціації Маркетингу та Менеджменту Олексія Люльова, члена редакційної колегії журналу «Соціально-економічні виклики»

1 квітня 2021 року Олексій Люльов, член редакційної колегії журналу «Соціально-економічні виклики» став членом Європейської Асоціації Маркетингу та Менеджменту. Членство в EUMMAS надає можливості:

  • розширення професійної та академічної мереж;
  • просування наукової діяльності;
  • нові можливості для удосконалення освітнього процесу;
  • актуальні новинки на ринку праці;
  • особистісне зростання та багато іншого для розвитку!