04Тра/22

Освітня дипломатія заради миру

27 квітня член редколегії наукового журналу «Бізнес-етика та лідерство», д.е.н., проф. Юрій Петрушенко взяв участь у зустрічі з представниками корейських міст, що є членами всесвітньої мережі ЮНЕСКО міст, що навчаються (Learning Cities).

Continue reading
21Кві/22

СумДУ об’єднує зусилля у партнерстві з провідним університетом Великої Британії

28 квітня в рамках всеукраїнської програми «Ініціатива Єднання» відбулася розширена онлайн-зустріч представників Сумського державного університету та університету міста Ліверпуль, на якій були обговорені перспективи майбутньої співпраці у статусі університетів-побратимів.

Continue reading
21Лют/22

Стаття, опублікована в журналі «Business Ethics and Leadership» (випуск 2, том 3), популярна серед читачів з багатьох країн світу

Стаття «Порівняльний аналіз особливостей оподаткування підприємств гірничодобувної галузі Монголії (Улан-Батор) та Казахстану (Астана)»,опублікована в журналі «Бізнес-етика та лідерство» (Випуск 2, Том 3), має велику кількість переглядів і завантажень у багатьох країнах світу, зокрема, Монголії, США, Великобританії, України, Франції.

Continue reading
11Січ/22

Перемога членів редакційної колегії журналу «Фінансові ринки, інституції та ризики» у конкурсі молодих вчених

Вітаємо членів редакційної колегії журналу «Фінансові ринки, інституції та ризики», старших викладачів кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування Самусевич Ярину Валентинівну (тема НДР «Детінізація та регуляторна ефективність екологічного оподаткування: оптимізаційне моделювання для забезпечення національної безпеки та раціонального природокористування») та Височину Аліну Володимирівну (тема НДР «Соціально-економічне відновлення після COVID-19: моделювання наслідків для макроекономічної стабільності, національної безпеки та резільєнтності громад») з перемогою у конкурсі наукових проєктів та науково технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які пройшли конкурсний відбір та у 2022 році отримають фінансування за рахунок коштів загального фонду Державного бюджету.

Continue reading
10Січ/22

Ярина Самусевич, член редакційної колегії журналу «Фінансові ринки, інституції та ризики» брала участь у конкурсі педагогічних інновацій

У конкурсі «Педагогічні інновації СумДУ» ІІ місце у номінації “Профорієнтаційна робота” посіла ст. викладач Самусевич Я.В., член редакційної колегії журналу «Фінансові ринки, інституції та ризики».

Continue reading
25Жов/21

Журнал «Бізнес етика та лідерство» в DOAJ

18 жовтня 2021 року науковий журнал «Бізнес етика та лідерство» увійшов до міжнародного мультидисциплінарного каталогу журналів відкритого доступу DOAJ, який містить понад 10000 назв наукових журналів та метадані статей цих журналів. DOAJ прагне охопити усі відкриті наукові журнали, що дотримуються загальних принципів якості наукових видань, і тим самим сприяти їх поширенню, використанню та популяризації руху Відкритого доступу.

Вітаємо усіх членів редколегії з досягненням та бажаємо подальшого процвітання виданню!

25Жов/21

Cтаття, що надрукована в журналі «Фінансові ринки, інституції та ризики» користується найбільшою популярністю серед читачів

Cтаття “Результати впливу проекту BEPS на трансфертне ціноутворення та уникнення податків”, яка була надрукована в журналі «Фінансові ринки, інституції та ризики» (3 номер, випуск 5) має найбільшу кількість переглядів на сайті ARMG Publishing.

Continue reading
20Жов/21

Новий випуск журналу «Соціально-економічні виклики» (том 5, випуск 3, 2021) містить статті членів редакційної колегії

Доктор Іссам Бухаїси та Доктор Петр Джентл, члени редакційної колегії журналу «Соціально-економічні виклики» опублікували статтю та рецензію на книгу у випуску 3, 2021 року. Перша має назву «Корпоративне управління та його вплив на професійну діяльність у палестинських приватних університетах з огляду на якість, акредитацію та класифікаційні вимоги». Нижче посилання на статтю: https://armgpublishing.sumdu.edu.ua/journals/sec/volume-5-issue-3/article-5/. Рецензія на книгу Джоді С. Баумгартнер та Пітера Л. Франсіа (2020). Звичайна мудрість та американські вибори: вибухові міфи, вивчення помилок (четверте видання)». Нижче посилання на неї: https://armgpublishing.sumdu.edu.ua/journals/sec/volume-5-issue-3/article-14/.

20Жов/21

Члени редакційних колегій журналів «Бізнес етика та лідерство» та «Соціально-економічні виклики» – кращі молоді вчені!

29 вересня 2021 р. в Києві відбулась урочиста церемонія нагородження конкурсу «Молодий вчений року».

З 2021 року конкурс проводиться вперше, а його організатором є Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Continue reading
20Жов/21

Міжнародна конференція, присвячена корпоративній соціальній відповідальності відбулась за участі наших колег, членів редакційної колегії журналу «Соціально-економічні виклики»

15 та 16 вересня у Вільнюсі, Литва, відбулася Міжнародна конференція, присвячена “Викликам пандемії та можливостям корпоративної соціальної відповідальності”, організована Торгово-промисловою палатою Вільнюса (ТППВ) у партнерстві з EUMMAS та Бізнес Школою Вільнюського університету (БШВУ).

Continue reading