Олексій Люльов, член редакційної колегії журналу “Соціально-економічні виклики”, був у Варшавському університеті екології та менеджменту

14-20 травня 2017 року член редакційної колегії журналу “Соціально-економічні виклики” Олексій Люльов пройшов стажування в Університеті екології та менеджменту у Варшаві в рамках програми Erasmus +. Ця програма надає гранти на широкий спектр заходів, включаючи можливість для студентів пройти навчання за кордоном, а також для вчителів та працівників освіти для участі в навчальних курсах. Erasmus + дає унікальну можливість для вчителів, керівників шкіл, тренерів та інших працівників навчальних закладів брати участь у міжнародних навчальних курсах у різних європейських країнах. Організація роботи кадрової служби подає заявку на отримання гранту для відправлення своїх співробітників за кордон для навчання.