Лариса Сисоєва, член редакційної колегії журналу “Соціально-економічні виклики” взяла участь у міжнародних симпозіумах, конференціях та семінарах у Німеччині та Італії

Лариса Сисоєва, член редакційної колегії журналу “Соціально-економічні виклики”, член Науково-дослідного інституту Альфреда Круппа у Грейфсвальді (Німеччина), взяв участь у міжнародних симпозіумах, конференціях та семінарах, зокрема в Німеччині та Італії в 2016-2017 роках.

17 травня 2017 року Лариса Сисоєва виступила в Інституті досліджень Альфреда Круппа у Грейфсвальді з відкритою доповіддю на тему “Фінансова інтеграція та економічний розвиток Європи: збіжність чи дивергенція?”. Після чого жваво обговорювали вплив фінансової інтеграції на відбувся економічний розвиток країн ЄС та України. Модератором заходу був керівник Департаменту фінансів та інвестицій Університету Фрайберга, професор Андреас Горш. 10 липня 2017 року на запрошення Центру Жана Моне у Вільному університеті у Берліні вона провела семінар на тему “Інтеграція фінансового ринку в розширеному ЄС: вплив на стабільність європейської банківської системи”.

Лариса Сисоєва в рамках німецького проекту по шотрінгу в Грейфсвальді, а саме 22-річної школи “Українікам” для студентів та аспірантів, стала ініціатором та організатором першого економічного форуму “Україна в Європі: перспективи та виклики економіки” і соціальна інтеграція “. В рамках форуму проф. Крістіано Перуджині, член редакційної колегії журналу “Соціально-економічні виклики” (Перуджа, Італія), проф. Річард Франса (Регенсбург, Німеччина), проф. Харальд Кляйншмідт (Цукуба, Японія), проф. Яна Кьорнерт (Грейфсвальд, Німеччина).