Інна Школьник, член редакційної колегії журналу “Фінансові ринки, інституції та ризики” взяла участь у XIV Міжнародній науково-практичній конференції “Глобальні тенденції та перспективи розвитку фінансової системи України”, яка відбулася 28-29 вересня 2017 року на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка в рамках святкування 25-річчя кафедри фінансів.

Серед 184 учасників конференції представники 38 вищих навчальних закладів України та 11 вищих навчальних закладів зарубіжних країн (Азербайджан, Білорусь, Грузія, Казахстан, Молдова, Естонія, Німеччина, Норвегія та Швеція), а також наукові організації установи, установи фінансового та банківського секторів. У конференції взяли участь 61 доктор наук та 80 кандидатів наук.

Іноземними професорами на пленарному засіданні були: Бурмістров Анатолій (Нордзький бізнес університет Норда), Джузеппе Грозі (Крістіанстадський університет (Швеція)), Томас Халдма (університет Тарту (Естонія)), Майкл Войводе та Ніклас Рюфер (Університет Мангейму, Німеччина)).