Член редакційної колегії журналу “Бізнес-етика та лідерство” (BEL) Костянтин Кириченко взяв участь у нараді, присвяченій 25-річчю програми академічного обміну Фулбрайта в Україні

Зустріч була організована в рамках проекту “Продовження досвіду Фулбрайта: академічні та культурні обміни між українськими університетами”, присвяченого святкуванню 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між США та Україною та 25-річчя Програми академічних обмінів ім. Фулбрайта в Україні.

Завідувач кафедри лідерства та інституційного розвитку вищої освіти Інституту вищої освіти НАДУ (Національна академія педагогічних наук України) Сергій Курбатов, к.т.н. в філософії, познайомився з науковцями, викладачами та студентами Сумського державного університету та прочитав лекцію на тему “Рівень університетів як сучасний механізм оцінки якості університетської освіти” 3 жовтня 2017 року.

Основні завдання, які вказують ініціатори програми, були викладені до початку лекції членом редакційної колегії журналу “Бізнес-етика та лідерство” (BEL) Костянтином Кириченко. За його словами, академічна мобільність, яка швидко розвивається в університеті, формує грантові програми. Серед них – Програма Фулбрайта в Україні, фінансована урядом США, була створена в 160 країнах з 1946 року.