Науковий репозиторій Сумського державного університету, в якому зберігаються всі статті наших журналів, є одним з найкращих в Україні та входить до десяти найбільших репозитаріїв країн Центральної та Східної Європи

Електронний репозиторій наукових публікацій Сумського державного університету зайняв перше місце в Україні серед подібних електронних ресурсів на основі результатів оновленого Webometrics Ranking Web of Repostories в липні 2017 року.

СумДУ займає 8-е місце в рейтингу наукових сховищ країн Центральної та Східної Європи.

У загальному світовому рейтингу SSU сховище займає 319 місце з більш ніж 2000 глобальних репозитаріїв. Формує рейтинг кількість повнотекстових наукових робіт, доступних у репозиторії у відкритому доступі, з посиланням на репозиторій як в професійних, так і соціальних соціальних мережах, а також в Інтернеті в цілому.

За словами головного редактора рейтингу, д-р Ісідо Агіо, сховище наукових публікацій є скарбницею знань, яку генерує університет. Відкритість та доступність цих знань є ознакою сучасного університету.