Член редакційної колегії журналу «Соціально-економічні виклики» Тетяна Пімоненко стала стипендіатом програми імені Фулбрайт

Член редакційної колегії журналу «Соціально-економічні виклики» Пімоненко Тетяна отримала грант на проведення наукового дослідження у Сейлемському державному університеті (м. Сейлем, США). Так, протягом 3 місяців (25 січня – 25 квітня 2019 р.) Тетяна проводила наукове дослідження за тематикою «Розвиток ринку зелених облігацій: досвід розвинених країн». Керівником наукового стажування від американського університету був професор Стів Янг. В університеті впроваджені сучасні енергозберігаючі технології, а також впроваджено систему сортування сміття. Під час наукового стажування Тетяна взяла участь у низці наукових семінарів, відкритих лекцій та тренінгах. Було проведено зустрічі з викладачами та науковцями університету. Взято участь у засіданнях кафедри, що проходить кожного першого понеділка місяця. У рамках стажування, Тетяна провела ряд лекцій для студентів, аспірантів та викладачів Сейлемського державного університету, що висвітлювали сучасне обличчя України та здобутки Сумського державного університету, а також основні гіпотези наукового дослідження. У ході дослідження було проведено низку консультацій зі спеціалістами та науковцями, що займаються вивченням проблем зеленого зростання. У останній тиждень стажування Тетяна провела відкриту лекцію на якій було представлено частину результатів проведеного дослідження.