Член редакційної колегії журналу «Соціально-економічні виклики» Надія Костюченко взяла участь у міжнародному проекті «Два кроки: інтернаціоналізації на практиці – Швеція, Україна, Білорусь»

27-30 травня 2019 р. Костюченко Н.М. долучилася до першого семінару в рамках міжнародного проекту «Два кроки: інтернаціоналізації на практиці – Швеція, Україна, Білорусь», який проводиться за підтримки Балтійської програми університетів.

Проект присвячений поглибленню інтернаціоналізації в закладах вищої освіти, а також налагодженню міжнародної співпраці між університетами України, Швеції та Білорусі.

Перший семінар у межах проекту відбувся на базі Уппсальського університету, м. Уппсала (Швеція), і зібрав представників 12 університетів України, 6 закладів вищої освіти Білорусі та 8 університетів Швеції. У межах семінару учасники мали змогу поділитися досвідом із впровадження стратегій інтернаціоналізації в університетах, обговорити основні її складові та виклики на шляху до міжнародного визнання університетів.