Артем Артюхов, член редколегії журналу “Бізнес-етика та лідерство (БЕЛ)” взяв участь у семінарі з питань принципів академічної доброчесності у вищих навчальних закладах

У СумДУ відбувся семінар, присвячений інструментам впровадження принципів академічної доброчесності в діяльність закладу вищої освіти.

Участь у заході взяли представники сумських ЗВО та Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні 25 липня 2019 року.

У межах семінару професор Варшавського університету, Президент Міжнародного фонду досліджень освітньої політики Тарас Фініков та керівник групи сприяння академічній доброчесності СумДУ, а також член редколегії журналу “Бізнес-етика та лідерство (БЕЛ)Артем Артюхов представили проект масового відкритого онлайн-курсу «Академічна доброчесність: виклики, дії та успішні історії» на платформі електронного навчання СумДУ та першу версію сайту «Академічна доброчесність», створену в домені СумДУ.