Член редакційної колегії журналу «Соціально-економічні виклики» Медані Бхандарі взяв участь у програмі цифрової грамотності

Програма поширення грамотності – це глобальна місія для всіх нас!

Професор Медані Бхандарі був запрошений в якості експерта до програми поширення цифрової грамотності (вересень-жовтень). Ця програма підтримується урядом Непалу. Мета програми ˗ зробити всіх вчителів і учнів Непалу грамотними щодо цифрових технологій, починаючи зі штату Прадеш № 1.

В даний час уряд відібрав 100 шкіл для пілотної програми. Як тільки вона буде завершена, почнеться наступний етап, який охоплює роботу з іншими 1200 школами штату Прадеш № 1 та інших штатів (зараз у Непалі 7 штатів).

Роль професора Бхандарі полягає в оцінці потенціалу шкіл та наданні навчальних програм для вчителів і учнів. Це складна задача, але ми віримо в наших колег і бажаємо їм успіхів!