Член редакційної колегії журналу «Бізнес-етика та лідерство» Ганна Швіндіна виступила організатором Онланй вебінару з Бібліометричного Аналізу

Швіндіна Ганна, член редакційної колегії журналу «Бізнес-етика та лідерство»,  провела семінар із бібліометричного аналізу для дослідників в п’ятницю, 27-го березня 2020 року. Семінар має за мету поширення знань про бібліометричний аналіз за допомогою програмного забезпечення, такого як VosViewer та Publish or Perish. Ці інструменти досить відомі, але небагато дослідників їх використовують. Це обмін знаннями стало можливим завдяки професору Вінсенту Даффі із Університету Пурдью, який був керівником та наставником із бібліометричного аналізу  Ганни Швіндіної під час академічного обміну в рамках програми Фулбрайт. Більше ніж 30 учасників відвідало семінар в онлайн-режимі та отримали знання про цей новий потік академічних досліджень.

Співпраця з професором Вінсентом Даффі (Університет Пурдью), його допомога та підтримка в організації онлайн вебінару з бібліометричного аналізу, а також його досвід мають велике значення для нас.

Більше про бібліометричні дослідження можна прочитати в дослідженнях наших колег:

1. Fu Guo, Guoquan Ye, Liselot Hudders, Wei Lv, Mingming Li & Vincent G. Duffy (2019) Product Placement in Mass Media: A Review and Bibliometric Analysis, Journal of Advertising, 48:2, 215-231, DOI: 10.1080/00913367.2019.1567409

2. Shvindina, H. (2019). Coopetition as an emerging trend in research: perspectives for safety & security. Safety5(3), 61. https://doi.org/10.3390/safety5030061