Члени редакційної колегії журналу «Соціально-економічні виклики» Тетяна Пімоненко та Олексій Люльов у рамках проєкту «Європейська політика для малого та середнього підприємництва: перспективи та загрози для України» розпочали курс лекцій «Європейська політика для малого та середнього підприємництва»

27 листопада 2020 Тетяна Пімоненко та Олексій Люльов розпочали курс лекцій «Європейська політика для малого та середнього підприємництва» для студентів Сумського державного університету у рамках проєкту «Європейська політика для малого та середнього підприємництва: перспективи та загрози для України». У ході занять було обговорено специфіку політики ЄС у формуванні сприятливого бізнес-середовища та підтримці малого та середнього підприємництва. Жвава дискусія виникла при обговоренні ролі малого та середнього підприємництва в економічному зростанні країни.