Ганна Швіндіна, членкиня редакційної колегії журналу «Соціально-економічні виклики», взяла участь у Віртуальному Глобальному Класі-2021

Членкиня редакційної колегії журналу «Соціально-економічні виклики», взяла участь у Віртуальному Глобальному Класі-2021 4 лютого 2021 року. Цей курс «International Relations and Global Leadership». розроблено та впроваджено разом із Вашингтонським державним університетом, і від Сумського державного університету в ньому приймають участь  Ганна Швіндіна та інші вчені СумДУ, ініціатором та провідним викладачем курсу є професор Діпра Джха, асоційований професор Карсонського Коледжу Бізнесу та Асистент Директор Школи Туристичного Бізнес Менеджменту (Вашингтонський державний університет).

Перша сесія була присвячена особливостям ведення бізнесу в Україні. Тематика економічного зростання України та залучення іноземних інвесторів набуває розмаху, і поширення позитивної інформації про Україну як відкриту до інновацій країну – дуже важлива в умовах нещодавних змін.