Перемога членів редакційної колегії журналу «Фінансові ринки, інституції та ризики» у конкурсі молодих вчених

Вітаємо членів редакційної колегії журналу «Фінансові ринки, інституції та ризики», старших викладачів кафедри бухгалтерського обліку та оподаткування Самусевич Ярину Валентинівну (тема НДР «Детінізація та регуляторна ефективність екологічного оподаткування: оптимізаційне моделювання для забезпечення національної безпеки та раціонального природокористування») та Височину Аліну Володимирівну (тема НДР «Соціально-економічне відновлення після COVID-19: моделювання наслідків для макроекономічної стабільності, національної безпеки та резільєнтності громад») з перемогою у конкурсі наукових проєктів та науково технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які пройшли конкурсний відбір та у 2022 році отримають фінансування за рахунок коштів загального фонду Державного бюджету.

Наказ Міністерства освіти і науки України про затвердження переліку таких проєктів було оприлюднено 30 грудня 2021 року. Відповідно до наказу, 7 проєктів, підготовлених колективами молодих вчених Сумського державного університету, вибороли перемогу у цьогорічному конкурсі. Загалом державою буде профінансовано 34 проєкти від 21 закладу вищої освіти України.

Бажаємо вченим подальших успіхів та наукових відкриттів!

Більше цікавого про життя кафедри на сайті