Про нас

ARMG Publishing – це міжінститутський Центр Сумського державного університету на чолі з доктором економічних наук, професором Тетяною Васильєвою.

Почесний видавничий директор, професор, доктор філософії, Джейсон Пауелл, університет Честер, Великобританія.

Центр розміщується та функціонує на матеріально-технічній базі Сумського державного університету

Ми об’єднали наші зусилля для спільної роботи над формуванням редакційних політик чотирьох наукових журналів Сумського державного університету: «Бізнес-етика та лідерство», «Соціально-економічні виклики», «Фінансові ринки, інституції та ризики», «Маркетинг і менеджмент інновацій», «Health Economics and Management Review».

Наша діяльність спрямована на розширення можливостей для співробітництва при проведенні фундаментальних та прикладних наукових досліджень в галузі соціально-економічних наук, підготовці багатопрофільних та міждисциплінарних науково-дослідницьких проектів, реалізації соціально-просвітницьких проектів в галузі реформування економічної освіти, надання консультативно-аналітичної підтримки науковцям з питань підготовки високоякісних наукових публікацій та академічного письма, проведення науково-дослідної роботи з питань наукометрії журналів.

До основних джерел доходів наших журналів відносяться плата за публікацію, передрук, інституційна та організаційна підтримка.

Нашим девізом є «Думаємо наперед!»

Основною метою нашої роботи є розширення міжнародного співробітництва у сфері наукових досліджень, глобальне поширення передових наукових ідей.