Авторські права

 

Редакційна колегія журналу “Фінансові ринки, інституції та ризики” дуже серйозно ставляться до питань порушення авторських прав та інших порушень передового досвіду публікацій та зосереджені на захисті прав авторів.

Автори (співавтори), які подали статті для публікації в журналі, повинні дотримуватися етичних принципів під час проведення досліджень та написання статей.

Редакційна колегія журналу несе відповідальність за якість опублікованих статей, проте етична відповідальність за зміст кожної опублікованої статті залишається за автором (співавторами).

Автори (співавтори) гарантують, що їх рукопис є оригінальним, не порушує прав інтелектуальної власності, ніколи не був попередньо опублікований в інших виданнях і зараз не розглядається для публікації в інших журналах.

Статті, надіслані до журналу для рецензування, не повинні були публікуватися раніше у їх теперішньому вигляді або розглядатися для публікації в іншому журналі.

Автори (співавтори), що подають статті для публікації, гарантують, що робота не є порушенням авторських прав шляхом підписання Авторської згоди про передачу прав.

Усі статті журналу публікуються за ліцензією Creative Commons Attribution, використовуючи останню версію ліцензії CC BY, яка надає авторам найширші права. Кожен може завантажувати, копіювати і читати статтю безкоштовно. Крім того, матеріали статті можуть бути використані при підготовці інших публікацій за умови посилання на оригінальну версію.

Статті, написані колективом авторів з різних країн на високому професійному рівні, мають пріоритет під час розгляду та публікації.

Один автор може опублікувати (самостійно чи в спіавторстві) не більше 2-х статей на рік, як правило, через номер.

Подаючи матеріали для публікації, автори автоматично погоджуються з угодою про передачу авторських прав.

Усі матеріали, які подані для публікації в журналі проходять процедуру рецензування у кілька етапів:

  1. Матеріали перевіряються на відповідність тематиці журналу та вимогам до оформлення.
  2. Стаття проходить перевірку на наявність плагіату.
  3. Після формальної перевірки матеріалів, вони передаються на розгляд рецензенту. У нашому журналі діє система подвійного сліпого рецензування: рецензент отримує матеріали без вказання жодних даних автора, а автору не розкривається ім’я рецензента.
  4. За підсумками рецензії рецензент може дати рекомендацію публікувати статтю, відправити на доопрацювання (з повторною рецензією або без неї), відмовити у публікації через значні недоліки матеріалів (з правом повторної подачі або без неї).
  5. Після підтвердження, що стаття прийнята до друку, автору повідомляються реквізити для оплати.

Увага!!! Оплата здійснюється тільки після підтвердження прийняття статті до друку.

Графік виходу номерів:

№1 – березень;

№2 – червень;

№3 – вересень;

№4 – грудень.