Авторські права

Редакційна колегія журналу “Соціально-економічні виклики” дуже серйозно ставляться до питань порушення авторських прав та інших порушень передового досвіду публікацій та зосереджені на захисті прав авторів.

Автори (співавтори), які подали статті для публікації в журналі, повинні дотримуватися етичних принципів під час проведення досліджень та написання статей.

Редакційна колегія журналу несе відповідальність за якість опублікованих статей, проте етична відповідальність за зміст кожної опублікованої статті залишається за автором (співавторами).

Автори (співавтори) гарантують, що їх рукопис є оригінальним, не порушує прав інтелектуальної власності, ніколи не був попередньо опублікований в інших виданнях і зараз не розглядається для публікації в інших журналах.

Статті, надіслані до журналу для рецензування, не повинні були публікуватися раніше у їх теперішньому вигляді або розглядатися для публікації в іншому журналі.

Автори (співавтори), що подають статті для публікації, гарантують, що робота не є порушенням авторських прав шляхом підписання Авторської згоди про передачу прав.